Hakkımızda

Biz Kimiz?

Hakkımızda

Hakkımızda

Grand Çakıroğlu Hotel, otelcilik ve konaklama sektöründe 14 yıldır faaliyet sürdüren By Temel markasının bir kuruluşu olarak hizmet vermektedir. Misafirlerinin konforlu bir deneyim yaşamalarını hedefleyen otelimiz 63 süit odası ile unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Özel olarak tasarlanmış odalarımız, misafirlerimizin taleplerine göre farklı büyüklüğe ve yatak kapasitesine sahiptir.
Aksaray’da Avrupa standartlarında konaklama imkânı vadeden bir seçenek olarak Grand Çakıroğlu Hotel sadece tesis standartlarıyla dikkat çekmiyor. Güler yüzlü personeli ve günlük kat hizmetleriyle misafirlerin ev sıcaklığını ve lüks otel konforunu bir arada yaşamaları mümkün oluyor. Otelimizde konaklayan misafirlerin faydalanabileceği A la Carte restoranımızda dünya mutfağının en seçkin lezzetlerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Ayrıca her gün açık büfe kahvaltı imkânı ile lezzetli bir deneyime kapı aralıyoruz. Otelimize ulaşmak ve otelden ayrıldıktan sonra konforlu bir ulaşımdan faydalanmak isteyen misafirlerimize ücretli VIP Transfer hizmetleri sunuyoruz.
Aksaray’da konaklamak isteyen herkesin uğrak noktası olma hedefindeki otelimizde tur kafileleri de dahil olmak üzere hem yerli hem de yabancı misafirlere hizmet veriyoruz.

Rakamlarla Biz

Bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

5 Şube
999 Mutlu Müşteri
68 Organizasyon
53 Oda

EKİBİMİZ

Yinelenen bir sayfa içeriğidir.

Ad Soyad

Ad Soyad

Pozisyon